Gwiaździsty napisał(a):

pchelas napisał :
He,he,he dobre. Świetne hasło na baner za kilka tygodni na Legia - Wisła zamiast przyłączania sie do chórku antywalterowskiego, wzamian za parę słow pochwały od legionistów (jak to jest z każda ekipą przyjezdną), którzy przyzwyczaili sie do tego, że to oni prawią wszystkim morały.
|
a czemu mamy się nie przyłączyć do "chórku" anty walterowskiego ? podoba ci się to co zrobił na Legii ?
Cacek czy Cycek zaczyna to samo robić na Widzewie...