Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#416
Stary 01.10.2008, 16:26
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
pchelas napisał :


He,he,he dobre. Świetne hasło na baner za kilka tygodni na Legia - Wisła zamiast przyłączania sie do chórku antywalterowskiego, wzamian za parę słow pochwały od legionistów (jak to jest z każda ekipą przyjezdną), którzy przyzwyczaili sie do tego, że to oni prawią wszystkim morały.

a czemu mamy się nie przyłączyć do "chórku" anty walterowskiego ? podoba ci się to co zrobił na Legii ?
Cacek czy Cycek zaczyna to samo robić na Widzewie...
Odpowiedz cytując