Wyświetl pojedynczy post
spoko_pies
Senior Member
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 01.10.2008, 15:39
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
A propos biletow ale troche z innej beczki. Czy nie uwazacie, ze te bilety na takie wyjatkowe mecz moglby jakos wyjatkowo wygladac ? Czlowiek wydaje ponad 2 stowy i dostaje swistek gdzie tylko zamiast nazwy Polonia Bytom jest napisane FC Barcelona czy Tottenham.
Szczerze powiedziawszy to nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś do biletów na te 'lepsze' mecze były dodawane osobne książeczki z programem meczu. Mam takich kilka i miło jest sobie na to rzucić okiem po latach.