dynek.pl napisał(a):

|
A propos biletow ale troche z innej beczki. Czy nie uwazacie, ze te bilety na takie wyjatkowe mecz moglby jakos wyjatkowo wygladac ? Czlowiek wydaje ponad 2 stowy i dostaje swistek gdzie tylko zamiast nazwy Polonia Bytom jest napisane FC Barcelona czy Tottenham.
|
Szczerze powiedziawszy to nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś do biletów na te 'lepsze' mecze były dodawane osobne książeczki z programem meczu. Mam takich kilka i miło jest sobie na to rzucić okiem po latach.