Wyświetl pojedynczy post
salek
Senior Member
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 01.10.2008, 14:57
marooc napisał(a):Wyświetl post
Zapomniałeś dodać, że tez zdajsie teraz dodają 5 zł dla osob nie posiadających karty kibica, wcześniej było zdajsie tylko 2 zł. Ale ceny na ligę przy zmniejszonej pojemności ostatecznie sa jeszcze zrozuiale. Choć napewno w jakimś stopniu też przyczyniły sie do zmniejszenia frekwencji, ale jak ktos napisał wyżej wpływ miało zapewne tez przespanie okienka transferowego w tym sezonie a nawet osłabienia.
Argument z 5 zł za "niemanie" karty jest zupełnie hybiony. Przecież masz prawo wyboru- wyrobić kartę i płacić mniej. Z pewnych statystyk wynika, że podniesienie ceny biletu na sektor D o 50% (z 20 do 30 zł) nie miało żadnego wpływu na frekwencję na tym sektorze. Na każdym meczu jest on pełny, lub prawie pełny. Na oko nawet widać, że najwięszy ubytek ludzi jest na sektorze E, na który cena pozostała bez zmian! Przecież na Arce było tam niewiele ponad 1000 osób.
Co do reszty Twojego posta zgadzam się- wkradł się ogólnie jakiś marazm, brak transferów, "zła" prasa, wszystko to robi swoje.