Wyświetl pojedynczy post
salek
Senior Member
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 01.10.2008, 14:51
regan napisał(a):Wyświetl post
A skad ty ****a możesz wiedzieć ile poszło biletów. Co frustracja ci to mówi, bo nie zostały sprzedane wszystkie na D? Weź sie ogarnij. Poszło ile miało pójść... a jak nie masz dokładnych info. to nie siej paniki

O teraz piszą ze wejściówki na A zostały sprzedane. Podejżewam ze na B tez niewiele zostało. Czyli wcale tak mało osób nie musi być.
Zanim zaczniesz mi cisnąć, przeglądnij sobie forum, sprawdź w jakich tematach się wypowiadam i co piszę i na ile są to zgodne posty z późniejszymi faktami...

Mam dokładne info ile poszło biletów, ale właśnie, żeby nie siać paniki nie będę podawał tej liczby. Zresztą po co ta napinka, jutro sam się przekonasz.

A tak BTW- jutro w kasach będą bilety na A z niezrealizowanych rezerwacji przez Tottenham i sponsorów, B faktycznie, będzie pełny.
Ostatnio edytowane przez salek : 01.10.2008 o godz. 14:58.