regan napisał(a):

A skad ty ****a możesz wiedzieć ile poszło biletów. Co frustracja ci to mówi, bo nie zostały sprzedane wszystkie na D? Weź sie ogarnij. Poszło ile miało pójść... a jak nie masz dokładnych info. to nie siej paniki
O teraz piszą ze wejściówki na A zostały sprzedane. Podejżewam ze na B tez niewiele zostało. Czyli wcale tak mało osób nie musi być.
|
Zanim zaczniesz mi cisnąć, przeglądnij sobie forum, sprawdź w jakich tematach się wypowiadam i co piszę i na ile są to zgodne posty z późniejszymi faktami...
Mam dokładne info ile poszło biletów, ale właśnie, żeby nie siać paniki nie będę podawał tej liczby. Zresztą po co ta napinka, jutro sam się przekonasz.
A tak BTW- jutro w kasach będą bilety na A z niezrealizowanych rezerwacji przez Tottenham i sponsorów, B faktycznie, będzie pełny.