Temat
:
Wisła - Tottenham (bilety)
Wyświetl pojedynczy post
zimka
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: eNHa
Offline
#
114
01.10.2008, 14:51
Ja byłem wczoraj po bilety i dostałem na D3 nie chce nic mówić ale jak np. matka z dzieckiem dostanie na D3 to przyjdzie i będzie się kłóciła ze ona ma np rząd 20 miejsce 13 i 14 i to osiądzie z dzieckiem
zimka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zimka
Znajdź inne posty napisane przez zimka