Temat
:
Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Norek
TWSD FOTO
Od: 06.2003
Skąd: ja to znam?
Offline
#
250
01.10.2008, 14:12
Uczył się ktoś w szkole jazdy LAJT na Krupniczej
Jak wrażenia, polecacie, nie polecacie
©
Norek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Norek
Znajdź inne posty napisane przez Norek