DysoN napisał(a):

|
Pewnie nie o tusz glownie chodzi o ale o czytniki kodow ktore musza dac rade przeczytac kod kreskowy na bilecie. Wiec takich ladnych jak np na Real Madryt to nie bedzie wogole. Po za tym co sie dziwisz, system jest czytnikow jest, system druku biletow tez jest, wszystko sprawdzone to po co sobie zycie komplikowac.
|
Przeciez wiadomo, ze elementy, ktore na bilecie musza sie znalezc. Kod moze zostac w tym samym miejscu ale tlo chyba mozna byloby przygotowac specjalnie. Na mecz z Sevilla bylo na przyklad inne i na Blackburn tez. Infantylne bo infantylne ale dalo sie zmienic.