Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 01.10.2008, 13:33
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Chyba, ze na tuszu tez oszczedzamy.
Pewnie nie o tusz glownie chodzi o ale o czytniki kodow ktore musza dac rade przeczytac kod kreskowy na bilecie. Wiec takich ladnych jak np na Real Madryt to nie bedzie wogole. Po za tym co sie dziwisz, system jest czytnikow jest, system druku biletow tez jest, wszystko sprawdzone to po co sobie zycie komplikowac.
DysoN