Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 01.10.2008, 12:58
A propos biletow ale troche z innej beczki. Czy nie uwazacie, ze te bilety na takie wyjatkowe mecz moglby jakos wyjatkowo wygladac ? Czlowiek wydaje ponad 2 stowy i dostaje swistek gdzie tylko zamiast nazwy Polonia Bytom jest napisane FC Barcelona czy Tottenham. Mozna przeciez walnac logo rozgrywek, znaczki klubow i jakos by to wygladalo. Bylaby fajna pamiatka. Ja lubie zbierac bilety z imprez, na ktorych bylem.
Chyba, ze na tuszu tez oszczedzamy.
Puchar jest na5z!