salek napisał(a):

ceny na wiosnę 2008:
A i B- 35 zł
D- 20 zł
E- 30 zł
C- 25 zł
ceny na jesień:
A i B- 40 zł
D- 30 zł
E- 30 zł
jak więc widać, tak na prawdę poważnie wzrosła jedynie cena biletu na trybunę D. I to tylko dlatego, że... prosili o to kibice, aby wyeliminować z D pikników, którzy przychodzili tam tylko dlatego, żeby zapłacić mniej za bilet. Karnety dla SKWK, bilety dla Fanklubów, zostały jednak na tą trybunę bez zmian, czyli tanie.
|
Zapomniałeś dodać, że tez zdajsie teraz dodają 5 zł dla osob nie posiadających karty kibica, wcześniej było zdajsie tylko 2 zł. Ale ceny na ligę przy zmniejszonej pojemności ostatecznie sa jeszcze zrozuiale. Choć napewno w jakimś stopniu też przyczyniły sie do zmniejszenia frekwencji, ale jak ktos napisał wyżej wpływ miało zapewne tez przespanie okienka transferowego w tym sezonie a nawet osłabienia.