Wyświetl pojedynczy post
marooc
Member
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 01.10.2008, 12:32
salek napisał(a):Wyświetl post
ceny na wiosnę 2008:
A i B- 35 zł
D- 20 zł
E- 30 zł
C- 25 zł

ceny na jesień:
A i B- 40 zł
D- 30 zł
E- 30 zł

jak więc widać, tak na prawdę poważnie wzrosła jedynie cena biletu na trybunę D. I to tylko dlatego, że... prosili o to kibice, aby wyeliminować z D pikników, którzy przychodzili tam tylko dlatego, żeby zapłacić mniej za bilet. Karnety dla SKWK, bilety dla Fanklubów, zostały jednak na tą trybunę bez zmian, czyli tanie.
Zapomniałeś dodać, że tez zdajsie teraz dodają 5 zł dla osob nie posiadających karty kibica, wcześniej było zdajsie tylko 2 zł. Ale ceny na ligę przy zmniejszonej pojemności ostatecznie sa jeszcze zrozuiale. Choć napewno w jakimś stopniu też przyczyniły sie do zmniejszenia frekwencji, ale jak ktos napisał wyżej wpływ miało zapewne tez przespanie okienka transferowego w tym sezonie a nawet osłabienia.