Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 01.10.2008, 11:51
salek napisał(a):Wyświetl post
Proszę Cię...

Nie wierz we we wszystko co podaje się do publicznej wiadomości. na tą chwilę nie ma sprzedanych 10 000 biletów i musiałby nastąpić cud, żeby zostały sprzedane.
A skad ty ****a możesz wiedzieć ile poszło biletów. Co frustracja ci to mówi, bo nie zostały sprzedane wszystkie na D? Weź sie ogarnij. Poszło ile miało pójść... a jak nie masz dokładnych info. to nie siej paniki

O teraz piszą ze wejściówki na A zostały sprzedane. Podejżewam ze na B tez niewiele zostało. Czyli wcale tak mało osób nie musi być.
Ostatnio edytowane przez regan : 01.10.2008 o godz. 11:54.
Tylko Wisła!