salek napisał(a):

Proszę Cię...
Nie wierz we we wszystko co podaje się do publicznej wiadomości. na tą chwilę nie ma sprzedanych 10 000 biletów i musiałby nastąpić cud, żeby zostały sprzedane.
|
A skad ty ****a możesz wiedzieć ile poszło biletów. Co frustracja ci to mówi, bo nie zostały sprzedane wszystkie na D? Weź sie ogarnij. Poszło ile miało pójść... a jak nie masz dokładnych info. to nie siej paniki
O teraz piszą ze wejściówki na A zostały sprzedane. Podejżewam ze na B tez niewiele zostało. Czyli wcale tak mało osób nie musi być.