Wyświetl pojedynczy post
Bik
Senior Member
 
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 01.10.2008, 11:33
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Obyś Perek miał dobre wieści..
Dobre wiesci to takie ze sprzedano 14 tys biletów. Pozostało niespełna 1000 to akurat dla mnie i moich znajomych i wielu innych którzy dopiero kupia w dniu meczu i mamy komplecik .Taką wiadomość chce wieczór