QBAS napisał(a):

|
Obyś Perek miał dobre wieści..
|
Dobre wiesci to takie ze sprzedano 14 tys biletów. Pozostało niespełna 1000 to akurat dla mnie i moich znajomych i wielu innych którzy dopiero kupia w dniu meczu i mamy komplecik .Taką wiadomość chce wieczór
