Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 01.10.2008, 11:20
Perek napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj wieczorem będę miał info ile poszło biletów. To napisze na forum
Obyś Perek miał dobre wieści..