Temat
:
Wisła - Tottenham (bilety)
Wyświetl pojedynczy post
Perek
Member
Od: 09.2008
Offline
#
104
01.10.2008, 10:43
Dzisiaj wieczorem będę miał info ile poszło biletów. To napisze na forum
www.TSW.com.pl
- Chcesz dołączyć do redakcji. Napisz.
GG: 9420852
Perek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Perek
Znajdź inne posty napisane przez Perek