Wyświetl pojedynczy post
salek
Senior Member
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 01.10.2008, 10:38
ceny na wiosnę 2008:
A i B- 35 zł
D- 20 zł
E- 30 zł
C- 25 zł

ceny na jesień:
A i B- 40 zł
D- 30 zł
E- 30 zł

jak więc widać, tak na prawdę poważnie wzrosła jedynie cena biletu na trybunę D. I to tylko dlatego, że... prosili o to kibice, aby wyeliminować z D pikników, którzy przychodzili tam tylko dlatego, żeby zapłacić mniej za bilet. Karnety dla SKWK, bilety dla Fanklubów, zostały jednak na tą trybunę bez zmian, czyli tanie.