Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4056
Stary 01.10.2008, 10:25
Hm, może wolniejszy, bo nie kopią jak opentani z jednej bramki pod drugą ?
W każdym razie Marcelo trzeba uznać za dobry ruch transferowy. Będzie z niego pociecha.
..
Odpowiedz cytując