Temat: Korki
Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 01.10.2008, 10:08
Kocur napisał(a):Wyświetl post

Odrobinę kultury i będzie się jeździć przyjemnie.
Po czesci masz racje ale ta "odrobina kultury" przydalaby sie przede wszystkim tym cwaniakom co kombinuja jak sie tylko da zeby ominac bocznym pasem pare samochodow i wryc sie z powrotem przed kogos innego.

Inna sprawa to zwezenie na autostradzie z powodu remontu a inna np dojazd do skrzyzwania i sznur samochodow czekajacych na zjazd w prawo i cwaniaki jadace sasiednim pasem na wprost i wciskajace sie z premedytacja na pas do zjazdu w prawo tuz przed skrzyzowaniem. Np teraz tak jest przy rondzie grzegorzeckim przy skrecie w prawo z kotlarskiej w al. pokoju. Inny przyklad: skret w lewo z ul na zjezdzie w limanowskiego: zawsze jest sznur samochodow na pasie do skretu w lewo i zawsze sa cwaniaki co pasem do skretu w prawo dojezdzaja do samego skrzyzowania i udaja ze sie zagapili probujac wryc sie na pas do skretu w lewo.

Rozsadna jazda po ulicach jak najbardziej tak, ale wielki CHWD wszystkim drogowym cwaniakom.
DysoN
Odpowiedz cytując