Wyświetl pojedynczy post
salek
Senior Member
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 01.10.2008, 09:58
Może faktycznie, odnośnie meczu z Tottenhamem to mocne słowa. Choć przypomnij sobie poprzednie mecze pucharowe, pierwsza parma o godzinie 15- było full ludzi, a Maribor? A Hajduk Split?

Ale co z pozostałymi w tej rundzie?

Jak wytłumaczyć, że nawet frekwencja fanklubów spadła o połowę?