Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 01.10.2008, 09:55
salek napisał(a):Wyświetl post
prawda jest taka, że faktycznie na mecz z Tottenhamem zostało full biletów. Prawdopodobnie nie będzie na meczu nawet 10 000 osób.

Kolejny raz w tym sezonie nie będzie kompletu... z czego to wynika? Ludziom się w d... poprzewracało? Chodzenie na Wisłę przestało już być modne?
Uważam, że za mocnych słów używasz. Pora meczu, mój drogi to główny powód frekwencji. Mi ledwo, ledwo udało się wziąć wolne w pracy w czwartek. Nie każdy kto się uczy lub pracuje ma taki komfort jak ja czy Ty.