|
Wczoraj ok 15.20 byłem po bilety , zarówno brak kolejek jak i ludzi przy kasach i bilety dostępne na wszystkie sektory . Zakupienie 5 biletów na D to 30sek szybko i świetnie .
Kompletu na pewno nie będzie bo jest pełno biletów w kasach na wszystkie sektory.
|