Wyświetl pojedynczy post
Perek
Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 01.10.2008, 09:45
salek napisał(a):Wyświetl post
prawda jest taka, że faktycznie na mecz z Tottenhamem zostało full biletów. Prawdopodobnie nie będzie na meczu nawet 10 000 osób.

Kolejny raz w tym sezonie nie będzie kompletu... z czego to wynika? Ludziom się w d... poprzewracało? Chodzenie na Wisłę przestało już być modne?

10 000 to poszło do meczu z Arką
www.TSW.com.pl - Chcesz dołączyć do redakcji. Napisz. GG: 9420852