Wyświetl pojedynczy post
salek
Senior Member
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 01.10.2008, 09:40
prawda jest taka, że faktycznie na mecz z Tottenhamem zostało full biletów. Prawdopodobnie nie będzie na meczu nawet 10 000 osób.

Kolejny raz w tym sezonie nie będzie kompletu... z czego to wynika? Ludziom się w d... poprzewracało? Chodzenie na Wisłę przestało już być modne?