mozdzierz napisał(a):

I podobnie na A4. 1,5km przed robotami są znaki że będzie zwężenie. Większość kierowców sporo wcześniej ustawia się w sznurze ale znajdą się i tacy co zapitalają pod same pachołki a potem mrugają i się ryją. Uhhhh.
|
Do postu P. Premiera dodam jeszcze to:
http://www.orlenbezpiecznedrogi.pl/inicjatywa801
Jak się goście z Kroniki Krakowskiej pytali kierowców co znaczy ten znak (bo stoi na zakopiance) to 91 na 100 nie miało pojęcia ...
Nie ma go u nas w kodeksie jeszcze, to fakt, ale np. w Niemczech jest to znak
nakazu i można nieźle zapłacić jeśli się właśnie nie wpuści gościa z tego urywającego się pasa przed siebie
Odrobinę kultury i będzie się jeździć przyjemnie.