Temat: Korki
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 01.10.2008, 08:40
mozdzierz napisał(a):Wyświetl post

I podobnie na A4. 1,5km przed robotami są znaki że będzie zwężenie. Większość kierowców sporo wcześniej ustawia się w sznurze ale znajdą się i tacy co zapitalają pod same pachołki a potem mrugają i się ryją. Uhhhh.
Do postu P. Premiera dodam jeszcze to:

http://www.orlenbezpiecznedrogi.pl/inicjatywa801

Jak się goście z Kroniki Krakowskiej pytali kierowców co znaczy ten znak (bo stoi na zakopiance) to 91 na 100 nie miało pojęcia ...






Nie ma go u nas w kodeksie jeszcze, to fakt, ale np. w Niemczech jest to znak nakazu i można nieźle zapłacić jeśli się właśnie nie wpuści gościa z tego urywającego się pasa przed siebie

Odrobinę kultury i będzie się jeździć przyjemnie.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując