|
Wielki czarny CH w D debilom z Budimexu. A szczególnie kretynowi, który wymyślił żeby ściągać maszty reklamowe na Rondzie Grzegórzeckim w godzinach szczytu. Oczywiście blokując pas ruchu i tworząc ogromny korek. Dramat ****a.
the future's uncertain
and the end is always near
|