Temat: Nasza klasa
Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 01.10.2008, 00:13
Jestem w stanie się założyć, że dziesiątki tysięcy ludzi wykupi tę "usługę".

Swoją drogą powoli nk zmienia się w mega komercyjny syf - wyślij kwiaty, weź gotówkę, zobaczy oglądających Twój profil, zadedykuj przebój, kup wakacje itp...