Grupa B,C,
ale zrobiliście burdel w temacie

ustalcie jeden termin na PRIV i dograjcie te mecz do powiedzmy ostateczny termin piątek do 24 no chyba że pójdziemy za radą kogoś na początku ustalimy jeden termin i pogramy wszyscy na raz w 8-10 osób. Jeden Wielki Finał i kto wygra w nim trzy razy zostanie zwycięzcą.

Bo na razie nam się straszny burdel zrobił w temacie

A Wystarczyło się gg wymienić

. I drugi tydzień leci, a rozegrano 4 mecze.
Dla przykładu myśmy się umawiali podając jakiś termin generalnie wieczór gdyż jest uznawany za termin w większości wolny i jak komuś nie pasowało to się go lekko korygowało, ale tak się do czegoś doszło, a nie metodą gramy dzisiaj ;p...