Wyświetl pojedynczy post
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 30.09.2008, 20:48
Grupa B,C,

ale zrobiliście burdel w temacie ustalcie jeden termin na PRIV i dograjcie te mecz do powiedzmy ostateczny termin piątek do 24 no chyba że pójdziemy za radą kogoś na początku ustalimy jeden termin i pogramy wszyscy na raz w 8-10 osób. Jeden Wielki Finał i kto wygra w nim trzy razy zostanie zwycięzcą. Bo na razie nam się straszny burdel zrobił w temacie A Wystarczyło się gg wymienić . I drugi tydzień leci, a rozegrano 4 mecze.

Dla przykładu myśmy się umawiali podając jakiś termin generalnie wieczór gdyż jest uznawany za termin w większości wolny i jak komuś nie pasowało to się go lekko korygowało, ale tak się do czegoś doszło, a nie metodą gramy dzisiaj ;p...

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując