|
kurde panowie, cięzko sie tak zgadać przez forum.. napiszcie do w0lno, on chyba ma wszystkie gg, porozsyłajmy sobie i będzie wygodniej.
a co do terminu, proponowałbym ustalić konkretny i niech wszyscy będą. moja propozycja, jutro ok. 18/19/20, co wy na to? -> gg.
|