Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3931
Stary 30.09.2008, 20:05
Czyli generalnie niech nikt nie jezdzi 6 a juz napewno nie wysiada pod jubilatem bo przegramy

a tak na serio:

szanse oceniam na raczej kiepskie. Nie mam pojecia ktotam u nich zagra (Modric?)
ale defacto pora dnia moze byc dla nas sprzymierzeńcem
Odpowiedz cytując