Temat: Nasza klasa
Wyświetl pojedynczy post
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 30.09.2008, 19:42
Info z n-k
Goście w abonamencie

Od dziś funkcja „Goście" zmienia się częściowo w usługę. Zdjęcia trzech ostatnich osób, które odwiedziły Twój profil będą widoczne na stronie głównej, natomiast wydłużona lista gości dostępna będzie w abonamencie. Pamiętaj, że jeśli w ogóle nie chcesz korzystać z „Gości", możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności.



Ja pierdzielę!!!! mam nadzeję, że nie znajdzie sie nikt, kto wykupi abonament aby móc zobaczyć 30 ostatnich osób, które odwiedziło jego profil!!! to przecież byłaby jakaś paranoja!