Wojtas napisał(a):

Ten kto uwaza ze TT odpusci mecz,nie zagra na 100% ten chyba sam nie wierzy w to co pisze,bo tak byc po prostu nie mzoe.
|
W Anglii nie wyglądało to na grę na 100% z ich strony. Nie chce się kłócić czy 60 czy 80% ale na pewno nie na 100%.
Zostawiając % na boku... uważam, że każdy wynik jest możliwy. Od 4:0 po 0:4. Tu nie będzie kalkulacji tylko walka o awans do ostatniej minuty. Zależy jak mecz się ułoży. Kto pierwszy strzeli bramkę i jak szybko.
Wczoraj spotkałem Sobola

biorę to za dobry znak

Będzie dobrze.