Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3925
Stary 30.09.2008, 17:16
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ten kto uwaza ze TT odpusci mecz,nie zagra na 100% ten chyba sam nie wierzy w to co pisze,bo tak byc po prostu nie mzoe.
W Anglii nie wyglądało to na grę na 100% z ich strony. Nie chce się kłócić czy 60 czy 80% ale na pewno nie na 100%.

Zostawiając % na boku... uważam, że każdy wynik jest możliwy. Od 4:0 po 0:4. Tu nie będzie kalkulacji tylko walka o awans do ostatniej minuty. Zależy jak mecz się ułoży. Kto pierwszy strzeli bramkę i jak szybko.

Wczoraj spotkałem Sobola biorę to za dobry znak Będzie dobrze.
Odpowiedz cytując