Temat
:
Wisła - Tottenham (bilety)
Wyświetl pojedynczy post
misiaski222
Junior Member
Od: 03.2008
Offline
#
94
30.09.2008, 16:14
Mam 2 bilety na E... nie chce ktos kto ma bilet na D sie zamienic? Moze byc tylko jeden bilet za jeden. Chetni priv
misiaski222
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do misiaski222
Znajdź inne posty napisane przez misiaski222