Wyświetl pojedynczy post
kiju.ts
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 30.09.2008, 15:25
gosc przez telefon ze sklepu mowi ze: oj duzo duzo bilecikow zostalo mozna smialo przychodzic i kupowac !!

z tego wnioskuje ze tak duzo ze szkoda wogole liczyc..

prosze panstwa zbieramy sie !!!
Idź na mecz Wisły Kraków http://wisla.krakow.pl/art.php?news_id=4517