gosc przez telefon ze sklepu mowi ze:
oj duzo duzo bilecikow zostalo mozna smialo przychodzic i kupowac !!
z tego wnioskuje ze tak duzo ze szkoda wogole liczyc..
prosze panstwa zbieramy sie !!!
Idź na mecz Wisły Kraków
http://wisla.krakow.pl/art.php?news_id=4517