Chlopek123 napisał(a):

Mysle ze jak beda bilety na bufor to w sprzedarzy beda tylko przed meczem !
Zapraszam na E
A i B RUSZ DUPE - tam nie idzcie chyba ze macie duzo kasy na najgorsze trybuny
|
Hmmmmmmmmmm
Dlaczego najgorsze

Chyba z A i B troszkę lepiej się mecz ogląda.
