Wyświetl pojedynczy post
puzzy
Senior Member
 
 
Od: 10.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 30.09.2008, 14:21
Chlopek123 napisał(a):Wyświetl post
Mysle ze jak beda bilety na bufor to w sprzedarzy beda tylko przed meczem !

Zapraszam na E

A i B RUSZ DUPE - tam nie idzcie chyba ze macie duzo kasy na najgorsze trybuny
Hmmmmmmmmmm

Dlaczego najgorsze
Chyba z A i B troszkę lepiej się mecz ogląda.
Wola Wierna Wiśle!!!