Temat
:
Wisła - Tottenham (bilety)
Wyświetl pojedynczy post
pasikonik
Banita
Od: 07.2008
Offline
#
90
30.09.2008, 14:05
gowno wg mojego telefonu do sklepu to 5 tys mialo byc jeszcze przed meczem z Arką.
ktos wie dopkladnie ile juz poszlo.... ?
wezcie namowcie kibicow Wisly na ten mecz
pasikonik
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez pasikonik