Wyświetl pojedynczy post
pasikonik
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 30.09.2008, 14:05
gowno wg mojego telefonu do sklepu to 5 tys mialo byc jeszcze przed meczem z Arką.

ktos wie dopkladnie ile juz poszlo.... ?
wezcie namowcie kibicow Wisly na ten mecz