Wojtas napisał(a):

Zostalo wiec 5 tys biletow,wiec w 3 dni,mysle ze to pojdzie wsyztko.
Z tym ze mam pytanie...Angole zrezygnowały z tych 1600 ,wiec bilety sa do kupienia takze na E4
Mam nadzieje ze niezrobią z tego sektora durnego bufora...
|
Mysle ze jak beda bilety na bufor to w sprzedarzy beda tylko przed meczem !
Zapraszam na E
A i B RUSZ DUPE - tam nie idzcie chyba ze macie duzo kasy na najgorsze trybuny