Wyświetl pojedynczy post
Chlopek123
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 30.09.2008, 14:00
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Zostalo wiec 5 tys biletow,wiec w 3 dni,mysle ze to pojdzie wsyztko.

Z tym ze mam pytanie...Angole zrezygnowały z tych 1600 ,wiec bilety sa do kupienia takze na E4

Mam nadzieje ze niezrobią z tego sektora durnego bufora...
Mysle ze jak beda bilety na bufor to w sprzedarzy beda tylko przed meczem !

Zapraszam na E

A i B RUSZ DUPE - tam nie idzcie chyba ze macie duzo kasy na najgorsze trybuny