pan Dudi napisał(a):

|
To paradoksalnie też może być nasz atut. Oni MUSZĄ zrobić wszystko, żeby w końcu los się odwrócił, a wiadomo jak to jest jak się za bardzo chce.
|
Oczw że tak. Moze to być nasz atut (choć na dwoje babka wróżyła) - w każdym razie "nie zniese i nie wytrzymie' jak mi tu ktoś wmawia, że Spury myślami tylko w lidze, a do Krk to do Prozaka na potańcówę przyjechali.
---------------
pawelos84, ok, tu pełna zgoda.