Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3912
Stary 30.09.2008, 12:27
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
To paradoksalnie też może być nasz atut. Oni MUSZĄ zrobić wszystko, żeby w końcu los się odwrócił, a wiadomo jak to jest jak się za bardzo chce.
Oczw że tak. Moze to być nasz atut (choć na dwoje babka wróżyła) - w każdym razie "nie zniese i nie wytrzymie' jak mi tu ktoś wmawia, że Spury myślami tylko w lidze, a do Krk to do Prozaka na potańcówę przyjechali.

---------------

pawelos84, ok, tu pełna zgoda.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując