Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1951
Stary 29.09.2008, 22:55
Brawo Republikanie, któś wyznaczył kreskę paranoi. Może za jakiś czas wszytko wróci do realiów zbliżownych wolnemu rynkowi. Leci wszystko na łeb, Azję sobie już odpuszczę,choć z tego co widze to niezły spadek, ciekawe ile u nas jutro na GPW zleci? ja daje 8 procent i zawieszenie. I jeszce jedna uwaga, to co zrobiła dzisiaj ropa.... 8 dolarów w dół w sumie ja wiem, w 2 godziny?!. Obecny stan to 95 dolarów za baryłkę za bloombergiem.


A i tak między nami, bo nigdzie info nie widzę. Unicredito właściciel Pekao S.A, zawieszone notowania w Mediolanie. Ciekawe czy Włosi ich uratują.? No ale to już jutrzejszy, arcy ciekawy dzień nam to powie. A tak swoją droga jutro nowy rok, żydowski. Jesli wierzyć powiedzeniu,Buy on Rosh Hashana sell on Yom Kippur, to jutor coś nam może wzrosnąc.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 29.09.2008 o godz. 22:59.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.