Wyświetl pojedynczy post
dragon
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 29.09.2008, 22:23
Pamiętajcie że nie tylko cena może zniechęcać. Pora rozpoczęcia meczu dla części osób jest nie do zaakceptowania bo pracują. Ja mam szczęścię bo mogę się zwolnić, ale nie wszyscy mają ten komfort.

Miło by było gdyby władze naszego klubu brały to pod uwagę ustalając pory kolejnych meczy.
W sercu moim...Wisła!! i na dobre i na złe....