Zgadzam się że akcja w PZPN to POkazówka, boję się że za 2 miechyalbo wcześniej znowu kuratorzy i komisarze będą uciekać przed "betonem" z podkulonymi ogonami ,mam też obawy co do losów WISEŁKi w puefa. ale szczerze mówiąc to nieważne, potop przetrzymamy a stajnię jaką jest PZPN, z zarządem, wszystkimi tymi dostojnymi "członkami", niezastąpionymi dziadami, 80-letnimi innowatorami, całą tą odporną na krytykę sitwą, klakierami z okręgu ,szarymi eminencjami trzeba raz na zawsze wysprzątać. Już od jakiegoś czasu raz ten raz inny dziad wysyłają w wywiadach sygnały że ich zdaniem jest dobrze,nic i nikogo nie trzeba zmieniać,dziady są niezastąpione itd.Wybory mają być z góry ustawione .Ciemny lud wszystko przyjmie

O nie kolesie , mam nadzieję że nie tym razem.