Wyświetl pojedynczy post
Mishuh
Senior Member
 
Od: 06.2005
Skąd: z innej bajki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 29.09.2008, 21:55
kaszmir85 napisał(a):Wyświetl post
z tego co mi sie wydaje to obecnie pojemnosc całego stadionu wynosi 16 tyś, angole dostana tysiąc. wątpie żeby był sektor buforowy, tożto byłaby strata pieniedzy dla klubu...a na tych miejscach moga dużo zarobic przy tej cenie. co do tablicy to na meczu ze śląskie NASZ SPIKER mówił że nie bedzie działała tylko na tym meczu a nie działa do dzis... ale jeśli chodzi o mnie to wcale mi to nie przeszkadza.
nie, wynosi trochę ponad 15. Ale to już detale. W każdym razie i tak nie wiemy co klub dokładnie postanowił (nie wiem czy tego bufora nie będzie, jeśli masz pewne info to spoko). A tablica musi być, chociażby dlatego, że wymagają tego przepisy UEFA. Głupio by było, żeby się delegat dopieprzył, nie?
I podpisuję się pod słowami Wie300. Zobaczyć taki wynik to czysta przyjemność