Wyświetl pojedynczy post
Bronowianin
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3895
Stary 29.09.2008, 20:56
Kibicowskie info dla wszystkich osób idących w czwartek na mecz z Tottenhamem przy Reymonta:

Wiadomo pora nietypowa, ale oprócz tego nic się nie zmienia, czyli:

-przychodzimy na czerwono
-prosze zabrac ze soba jakieś drobne na
a) oprawę - przed nami ciekawe mecze, więc aby coś pokazać potrzebne jest wsparcie finansowe
b) zbiórkę na Lechię w drugiej połowie meczu (będzie nowy wzór vlepki)
-mimo wczesnej pory nie przychodźcie na ostatnią chwilę
-kibice z sektora D niech przyniosą na mecz gazete (taka zwykłą jak dziennik czy krakowska)

--------------------------------------

nie snujcie tu żadnych domysłów, bo niczego nie dowiecie wcześniej niż na sektorze
Odpowiedz cytując