Temat
:
Wisła - Tottenham (bilety)
Wyświetl pojedynczy post
Wie300
Banita
Od: 05.2008
Offline
#
80
29.09.2008, 20:43
Moim zdaniem to przeszkadza i to bardzo
A na koniec meczu mozna uwiecznic np. na komorce tablice z wynikiem "Wisla 3:0 Tottenham" ;D
Tak jak bylo na Barcelonie, co wiele osob to praktykowalo juz na koniec
Wie300
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Wie300