Wyświetl pojedynczy post
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1960
Stary 29.09.2008, 20:40
Cytat:
Na mój gust dzięki naszemu rządowi sończyliśmy grać w UEFA...
kolejna burda w naszym związku musi zakończyć się zawieszeniem a wtedy żegnaj UEFA żegnaj MUndial , żegnaj kaso od sponsorów...
Masz fuchę w MZPNie? boisz się czystek?

Na razie jest wszystko modelem Włoskim, i jest to zrobione rozsądnie byle tak dalej... a może, jak potrzęsiemy trochę to odczepią sie od stołków, pamiętacie "niezatapialnego" Zdzisia, on też się odczepił Impossible is Nothing.

To jakby choć brzmi to fantastycznie, odczepili się od stołków to później tylko wyrzucić Leo, skończyć powoływać Rogera, i będzie można powiedzieć że jest... normalnie(j).

P.S.: A Zdzisiu Kapka dalej niszczy ŁKS? czy ma szansę nie daj Bóg znowu gdzieś wypłynąć?

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując