z tego co mi sie wydaje to obecnie pojemnosc całego stadionu wynosi 16 tyś, angole dostana tysiąc. wątpie żeby był sektor buforowy, tożto byłaby strata pieniedzy dla klubu...a na tych miejscach moga dużo zarobic przy tej cenie. co do tablicy to na meczu ze śląskie NASZ SPIKER mówił że nie bedzie działała tylko na tym meczu a nie działa do dzis... ale jeśli chodzi o mnie to wcale mi to nie przeszkadza.