Wyświetl pojedynczy post
kaszmir85
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Ja się tutaj wziąłem?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 29.09.2008, 20:22
Mishuh napisał(a):Wyświetl post
Niekoniecznie. Pamiętaj, że nie sprzedajemy 15 000 biletów, bo 1000 mają Angole, a i pewnie jakiś bufor utrafimy. Także nie ma co obwiniać chłopa, i tak nie ma łatwo Wiem że to nie temat, ale w końcu fajnie byłoby wiedzieć JAK GDZIE KIEDY naprawią tablicę świetlną w naszym klubie? Jakieś szanse, że na TT jednak zobaczymy wynik?
z tego co mi sie wydaje to obecnie pojemnosc całego stadionu wynosi 16 tyś, angole dostana tysiąc. wątpie żeby był sektor buforowy, tożto byłaby strata pieniedzy dla klubu...a na tych miejscach moga dużo zarobic przy tej cenie. co do tablicy to na meczu ze śląskie NASZ SPIKER mówił że nie bedzie działała tylko na tym meczu a nie działa do dzis... ale jeśli chodzi o mnie to wcale mi to nie przeszkadza.