Wyświetl pojedynczy post
Mishuh
Senior Member
 
Od: 06.2005
Skąd: z innej bajki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 29.09.2008, 19:57
kaszmir85 napisał(a):Wyświetl post
troche to dziwne bo spiker na meczu z arka mowił że zostało jeszcze 5 tyś biletów. z tego wynika, że dziś poszło niewiele biletów albo spiker troche nas szukał w sobote...
Niekoniecznie. Pamiętaj, że nie sprzedajemy 15 000 biletów, bo 1000 mają Angole, a i pewnie jakiś bufor utrafimy. Także nie ma co obwiniać chłopa, i tak nie ma łatwo Wiem że to nie temat, ale w końcu fajnie byłoby wiedzieć JAK GDZIE KIEDY naprawią tablicę świetlną w naszym klubie? Jakieś szanse, że na TT jednak zobaczymy wynik?