|
ja podobnie: dość mam tej prowizorki.
liga jak cyrk na kółkach, reprezentacja na poziomie amatorów, do tego bezczelny trener i mafioso prezes. Gorzej wiele byc nie może, wiec rok bez pucharów czy bez mundialu nic nam nie zrobi
Niemniej jakoś nie wierze, że uda sie zrobić jakąs rewolucję, będzie parę zamarkowanych ruchów i tyle
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|