|
Poza tym, chyba dla dobra piłki polskiej (a mam nadzieję, że ta cała zawierucha coś pozytywnego przyniesie) można nawet wyrzucić te polskie drużyny z pucharów. Nie wiem jak Wy, ale wg mnie to mogą Lecha i Wisłę wywalić, ważne by rozgonić tych komuchów ze związku.
|