Wyświetl pojedynczy post
skttrbrain
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1957
Stary 29.09.2008, 19:37
Poza tym, chyba dla dobra piłki polskiej (a mam nadzieję, że ta cała zawierucha coś pozytywnego przyniesie) można nawet wyrzucić te polskie drużyny z pucharów. Nie wiem jak Wy, ale wg mnie to mogą Lecha i Wisłę wywalić, ważne by rozgonić tych komuchów ze związku.
Odpowiedz cytując