Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
SharkTS
Member
Od: 07.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
344
29.09.2008, 19:28
Kupię sztange badz hantle, jeśli ktoś nie cwiczy a chciał by sprzedać nie za dużą kwotę to prosze o kontakt.
SharkTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SharkTS
Znajdź inne posty napisane przez SharkTS