Wyświetl pojedynczy post
Wie300
Banita
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 29.09.2008, 19:26
_gilardino_ napisał(a):Wyświetl post
Wie ktoś jaka widoczność z ogrodzenia w Parku Jordana ? Na Beitarze widziałem z D że trochę osób tam stało a chwilowo z kasą cienko
Na pewno gorsza niz sprzed telewizora.