Temat
:
Wisła - Tottenham (bilety)
Wyświetl pojedynczy post
Wie300
Banita
Od: 05.2008
Offline
#
75
29.09.2008, 19:26
_gilardino_
napisał(a):
Wie ktoś jaka widoczność z ogrodzenia w Parku Jordana
? Na Beitarze widziałem z D że trochę osób tam stało a chwilowo z kasą cienko
Na pewno gorsza niz sprzed telewizora.
Wie300
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Wie300