Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1955
Stary 29.09.2008, 19:25
Nigdy nie będzie terminu na takie działanie, by służył polskiemu futbolowi. Zawsze będą jakieś eliminacje czy to klubów czy repry, występy na MŚ czy nawet na ME
Tym razem dochodzi jeszcze organizacja ME, ale ponieważ Kraków z eliminacji i tak wyślizgany, to mnie tak bardzo by nie bolało, jedyny dla nas zysk to stadion na Reymonta dla klubu.

A działanie Listka and his boys to tak bardzo naszemu futbolowi służy? W imię jakichś tam wyższych celów mamy się godzić na działanie tej mafii?

Zresztą, jeszcze nikt nas nie zawiesił, do czwartku decyzji nie będzie


Odpowiedz cytując